Galaxy S8 Kullanıcıları İçin Kampanyalar Devam Ediyor!

0
193
galaxy-s8-1

Samsung yeni amiral gemisini tanıttığı günden beri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.

İlk olarak ön sipariş ile verilen hediye çeklerinden sonra Samsung, telefon fiyatlarında indirime gitmiş ve ön sipariş ile verilen hediye çeklerini birçok kullanıcıya da sunmuştu.

Üç Güzel Hediye

Şimdi ise Samsung, Galaxy S8 kullanıcıları için üç farklı hediye ile satış konusunda gösterdiği üstün başarıyı daha da katlamak istiyor. 16 Mayıs tarihine kadar satın alınan Galaxy S8’ler için Clear View Standing Kılıf, 64 GB microSD kart ve altı ay süre ile ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Netflix üyeliği hediye olarak verilecek.

netflix

Bu hediyelerden faydalanmak için tek yapmanız gereken ise 5-16 Mayıs tarihleri arasında almış olduğunuz Galaxy S8 telefonunuza Shop Samsung uygulamasını yükleyerek telefonunuzu kayıt ettirmeniz yeterli.

Diğer bir yandan bu kaydı yaptıktan sonra AKG firmasının kablosuz kulaklığına 49 dolar gibi bir fiyat ile sahip olabileceksiniz.

Eğer aklınızda bir Galaxy S8 satın almak var ise bu fırsatları kaçırmamak için satın alma zamanınızı daha da ertelememenizi tavsiye ederiz.

Yorum Yapın, Değer Katın: