Galaxy S8 RAM Kapasitesi Belli Oldu!

0
461
galaxy-s8-kapak

Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile piyasayı sallayacak gibi görünüyor. Twitter’da daha önceleri Galaxy C5 fotoğraflarını sızdırarak ün kazanan @mmdj_china isimli Twitter kullanıcısı son olarak Galaxy S8 ile ilgili detayları ortaya çıkardı.

Ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy S8’in Çin’de sunulacak olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın RAM kapasitesi 6 GB olacak. Diğer bilgilere göre ise her iki modelde de minimum depolama kapasitesi 64 GB olarak piyasaya sürülecek. Samsung maksimum kapasite olarak ise 128 GB olarak belirlenmiş durumda.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtmayacağını teyit eden Samsung, telefonların tanıtımını 29 Mart‘da New York‘da düzenlenecek etkinlikte yapacak. Cihazların piyasaya sürülmesi ise Nisan’ın 3.haftasını bulacaktır.

Samsung’un piyasadaki rakiplerine baktığımızda, 6 GB gibi yüksek kapasiteli bir RAM ile piyasaya çıkacak olması rakiplerinin bir adım önüne geçmesini sağlayacaktır. Diğer bir yandan işlemci olarak da Snapdragon 835 kullanması aradaki farkı daha da açacaktır.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hakkındaki diğer tüm detaylara 29 Mart’da yapılacak olan etkinlikte sonra öğreneceğiz.

Yorum Yapın, Değer Katın: