Galaxy S8 Satış Tarihi Netleşti!

0
323
galaxy-s8-2

Samsung‘un Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus üzerinde çalışmaya başlamasıyla birlikte telefonlar hakkında sızıntılar da çıkmaya başladı. Özellikle son günlerde ortaya çıkan sızıntılar ile birlikte neredeyse telefonlar hakkında bilinmeyen bir şey kalmadı. Telefonların teknik özellikleri,tasarımı ve çalışır durumundaki görüntüleri sizler ile daha önce paylaştık.

Bugün ortaya çıkan bir sızıntı ile telefonların satış tarihini de öğrenmiş olduk. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus 21 Nisan tarihi itibariyle tüm dünyada raflarda yerini alacak. Telefonun tanıtımı ise yine daha önce paylaştığımız gibi 29 Mart olarak belirlenmiş durumda.

galaxy-s8

Samsung, bu yıl radikal bir değişikliğe giderek iki farklı boyutta Galaxy S serisi cihaz ile kullanıcıların karşısına çıkacak Galaxy S8 ve Galaxy S8+ olarak adlandırılan cihazlar sırasıyla 5.7 inç ve 6.2 inç ekran boyutlarında olacaklar.

Telefonun teknik özelliklerine bakacak olursak, Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 835 işlemci kullanılan telefonda performans 4 GB RAM ile desteklenmiş. 12 megapiksel arka kamera bulunan Galaxy S8’de IP68 su ve toz geçirmezlik sertifikası mevcut. IP68 sertifikası telefonun 1.5 metre derinlikte 30 dakika suya dayanabileceği anlamına geliyor.

 

Yorum Yapın, Değer Katın: