Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Renkleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı!

1
596
galaxy-s8-kapak

Geçtiğimiz birkaç haftadır Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hakkında birçok söylenti ortaya çıktı. Samsung’un yeni amiral gemisi hakkında birçok resim ortaya çıktı ve tasarımı hakkında detayları tamamen öğrendik.
Samsung yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ı Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtmayacağını açıkladı. Mart ayında tanıtılması beklenen telefon için henüz Samsung tarafından teyit edilmiş bir tarih yok.

Ortaya çıkan yeni sızıntılara göre Galaxy S8 ve Galaxy S8’in fiyatı ve renkleri ortaya çıktı. Ukraynalı parekendecinin veri tabanından sızdırılan bilgilere göre birçok detaya ulaşabiliyoruz.

Parekendecinin veritabanına göre Galaxy S8 (SM-G950) ve Galaxy S8 Plus ( SM-G955) modeller Siyah,Altın ve(Orchid Grey) Gri renk olarak üretilecek. Ortaya çıkan fiyatları Ukrayna yerel para birimi üzerinden verilmiş dolara çevirdiğimiz zaman 950$ ve 1050$ gibi fiyat ediyor. Eğer ortaya çıkan bu bilgiler doğru ise daha önce söylendiği gibi Galaxy S7’e göre 100 dolarlık bir fiyat artışı olacak.

galaxy-s8-s8-plus-price-colors

Bizim kaynaklarımızı göre 29 Mart tarihinde New York’da düzenlenecek etkinlik ile tanıtılacak ancak henüz Samsung tarafından teyit edilmiş bir tarih henüz ortaya çıkmadı.

1 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: