Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın Batarya Kapasiteleri Belli Oldu!

2
289
galaxy-s8-kapak

Samsung, herkesin bildiği üzere kısa süre içerisinde yeni amiral gemilerinde Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus‘ın tanıtımını yapacak.

Telefonların tanıtımına kısa bir süre kala tasarımı tamamen ortaya çıkan telefonların teknik özellikleri de belli olmaya başladı.

Özellikle Android dünyasındaki cihazlar hakkında doğru sızıntıları ortaya çıkaran Evan Blass‘ın son yaptığı açıklamaya göre Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın bataryası kapasiteleri belli oldu.

Bir fiyasko ile sonuçlanan Galaxy Note 7′de 3,500 mAh kapasiteli bir bataryanın olması Galaxy S8 modellerinde de benzer kapasitede bataryalar olacag8na dair işaret veriyordu. Evan Blass’ın açıklamasına göre Galaxy S8‘de 3,250 mAh, Galaxy S8 Plus‘da ise 3,750 mAh kapasiteli bataryalar yer alacak.

Oldukça yüksek kapasiteli bu bataryalar sayesinde günlük kullanımda uzun süreli telefon kullanımları kullanıcıları bekliyor olacak.

Mart ayında New York‘da düzenlenecek bir etkinkinlikte tanıtılacak olan telefonlar hakkında detaylar ortaya çıkmaya devam ettikçe biz de sizler ile paylaşacağız.

2 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: