Galaxy S8 ve S8 Plus Yan Yana Görüntülendi!

1
658
galaxy-s8

Samsung‘un yeni amiral gemisi konumuna gelecek akıllı telefonları Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hakkında sızıntılar çıkmaya devam ediyor. Son çıkan sızıntıda Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın yan yana yer aldığı bir görüntü yer alıyor.

Sammobile tarafından paylaşılan görüntüde, daha önce ortaya çıkan ekran boyutu hakkındaki söylentileri doğruluyor. Standart Galaxy S8‘in 5.8 inç büyüklüğünde olduğu diğer bir yandan ailenin büyük üyesi Galaxy S8 Plus‘ın 6.2 inç büyüklükte bir ekranı olduğu görülüyor. Ekran boyutları daha önce başka bir sızıntı ile ortaya çıktığından bu bizler için çok da şaşırtıcı olmadı.

galaxy-s8-s8-plus

Fiziksel bir “Home” tuşunun artık yer almadı Galaxy S serisinde, ortaya çıkan görüntüde de görebileceğiniz “Always On” yani “Her Zaman Açık” özelliği yine yer alıyor. Bir çok kullanıcı tarafından beğenilen bu özellik diğer bir yandan bazı kullanıcılar için gereksiz batarya tüketimi olduğuna dair eleştirilere maruz kalıyor.

Samsung, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemilerini MWC 2017‘de tanıtmayacağını teyit etti. Bunun yerine Mart ayında düzenleyeceği bir etkinlik ile telefonların tanıtımını gerçekleştirecek. Ancak bu zamana kadar ortaya çıkan sızıntılar düşünüldüğünde ortaya daha fazla çıkacak birşey kalmamış gibi görünüyor.

1 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: