Galaxy S8’de Kamera Çıkıntısı Ortadan Kalkıyor!

0
166
galaxy-s8

Samsung, özellikle kamera bakımından rakiplerine göre oldukça gelişmiş bir teknolojiye sahip. Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8 özellikleri belli olduğu bu günlerde, yeni amiral gemisinin kamerasında da gelişmeler mevcut ancak tüm bu gelişmelere rağmen Samsung, Galaxy S8’de kamera çıkıntısını ortadan kaldırabilmeyi başardı.

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi rakiplerine göre oldukça başarılı kameralar ortaya sunan Samsung, özellikle Galaxy S6 modelinde kamera çıkıntısından sonra büyük tepki toplamıştı ve Galaxy S7’de biraz daha iyileştirmede bulunarak kamera çıkıntısını oldukça azaltmıştı. Son çıkan bir sızıntıya göre ise Galaxy S8’de kamera çıkıntısı tamamen ortadan kalkıyor.

galaxy-s8-kamera

Çinli sosyal ağ platformu Weibo’da bir kullanıcının paylaştığı görüntülere göre Galaxy S6‘da 1.3mm ve Galaxy S7‘de 0.7 mm olan kamera çıkıntısı Galaxy S8’de yer almayacak. Bazı analistlere göre bu durumun telefonun kalınlığını arttıracağı söylense de çıkan raporlar ve tasarım görsellere baktığımızda Galaxy S8 için diğer modellere göre bir kalınlaşma olmayacak.

Galaxy S8 ile ilgili detaylara birkaç ay içinde telefonun resmi olarak tanıtılmasının ardından tamamen ulaşacağız.

 

Yorum Yapın, Değer Katın: