Galaxy S8’de Yeniden Başlatma Sorunu Kullanıcıları Çileden Çıkarıyor!

1
191
galaxy-s8

Galaxy S8 sahipleri her geçen gün artmaya devam ediyor. Piyasada yer alan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ telefonların artması ile şikayetler de artmaya başladı. Kullanıcılar tarafından gelen son şikayet ise, telefonların gün içerisinde bir kaç kez kendi kendini yeniden başlatması.

Bazı kullanıcılar bu sorunu çözmek için microSD kartı çıkarmayı tavsiye ediyor. Birçok Galaxy S8 kullanıcısı bu şekilde bu sorundan geçici olarak kurtulmuş. Ancak tabi ki bu kalıcı bir çözüm değil. Bunun için kullanıcıların, Samsung tarafından gelecek güncellemeyi beklemekten başka çareleri görünmüyor.

Samsung Galaxy S8 ilk çıktığı zamanlarda kullanıcılar ekranlarında kırmızımsı bir ton belirlediği belirtmişlerdi ve Samsung’da bu sorunu kabul edip bu hafta içinde yayınladığı bir güncelleme ile bu problemi çözmüştü. Ancak kullanıcılar tarafından gelen yeniden başlatma problemine ilişkin Samsung’dan resmi olarak bir açıklama henüz yapılmadı. İlerleyen günlerde Samsung tarafından bir açıklama yapıldığı taktirde biz de sizler ile paylaşacağız.

Eğer siz de bir Galaxy S8 veya Galaxy S8+ sahibi iseniz, yaşadığınız problemleri bizler ile paylaşabilirsiniz.

1 YORUM

  1. 2 gündür S8 kullanıyorum ve telefonda ciddi bir şarj problemi var. Günde 3 kez şarjı tamamen bitiyor. Aynı problemi yaşayan başkaları da var mı acaba?

Yorum Yapın, Değer Katın: