Galaxy S8’e Ait Olduğu İddia Edilen Bir Görüntü Ortaya Çıktı!

1
300
galaxy-s7

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca Galaxy S8‘e ait bir çok bilgi duyduk ve sizler ile paylaştık. Son gelen bilgi ise Çinli internet sitesi Weibo’da paylaşılan ve Galaxy S8’e ait olduğu iddia edilen bir görüntü. Fotoğrafa ilk baktığımızda daha önceden de söylediğimiz gibi ana ekran tuşu telefonda yer almıyor. Ancak ana ekran tuşunun kalkması ya optik parmak izi okuyucu ile olacak ya da parmak izi sensörü telefonun arka kısmına yerleştirilecek. Ancak ben bir Samsung kullanıcı olarak parmak izinin arka tarafta olmasından oldukça rahatsız olurum.

galaxy-s8

Tekrardan belirtmeliyiz ki bu resmin gerçek mi yoksa bir photoshop ürünü mü olduğu hakkında bir fikrimiz yok. Ayrıca daha önce çıkan bilgilere göre kasa ekran oranında %30 oranında bir artış meydana geleceği yönündeydi. Bu fotoğrafa baktığımızda bunun olmadığını ve çerçevenin alt kısım ve üst kısmında oransızlık olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

Bu sızıntılar 18 Nisan‘da yapılacak olan etkinlikte Galaxy S8 tanıtılana kadar devam edecektir. Unutmayın bunlar sızıntıdan ve iddialardan ibaret.

1 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: