Gear S2, Yeni Güncellemesi İle Gear S3 Özelliklerine Sahip Oluyor!

0
189
gear-s-2-1

Samsung bugün, Gear S3‘de yer alan birçok özelliği Gear S2‘ye getiren yeni güncellemesini açıkladı. Bu güncelleme ile Gear S3’de yer alan saat yüzlerini, Gear S2 kullanıcıları Galaxy Apps‘den indirebilecek ve aynı zamanda ek özelleştirmelere de sahip olabilecekler.

gear-s3-arayuz

Gear S2 ayrıca, Gear S3 ile birlikte gelen hatırlatıcı uygulaması ve Barometre uygulaması için de güncelleme alacak. Gelen bu yeni güncelleme ile birlikte, kullanıcılar Gear S3’de olduğu gibi gelen aramalar, alarm durdurma ve zamanlayıcı durdurma gibi özellikleri çerçevesini çevirerek durdurma özelliğine sahip olacak.

gear-s3-arayuz1

Ayrıca yeni gelen güncelleme ile birlikte, S sağlık özelliği daha aktif olarak kullanabilecek ve günlük spor kayıtlarınız saatinizde depolanabilecek. Ayrıca artık Gear S2 ile squat, zıplama gibi sporlar için sayaç olarak da kullanabileceksiniz. Kullanıcın spor esnasında durmasından sonra ise izleme işlemi de otomatik olarak askıya alınabilecek. Kullanıcı tekrar egzersize geçtiğinde ise izleme işlemi otomatik olarak tekrar başlayacak.

gear-s3-arayuz2

Güncelleme ayrıca Galaxy S2’ye Monster Vampire ve Stack gibi akıllı gözlem oyunlarına Galaxy Apps mağazasından ulaşabilme imkanı da tanıyor. Galaxy Apps mağazasından ayrıca 100’den fazla kitabı da indirebileceksiniz.

gear-s2

Tizen 2.3.2.1 sürüm numarası ile çıkacak olan ve 133 MB boyuta sahip bu güncelleme önümüzdeki günlerde tüm Dünya’da yer alan kullanıcılara sunulacak.

Yorum Yapın, Değer Katın: