General Mobile Android 8.0 Oreo Güncelleme Tarihleri Belli Oldu!

0
368
general-mobile-gm-6

Android One platformunda yer alan ve fiyat-performans açısından üstün özelliklere sahip olan General Mobile akıllı telefonlar için güncelleme takvimi yayınlandı.

General Mobile ekibi bugün yaptığı açıklama ile Android 8.0 Oreo güncellemesinin hangi cihazlara, hangi tarihlerde geleceğini açıkladı. Yapılan açıklama da en çok dikkat çeken ise General Mobile‘ın GM 5 modelinin de Android 8.0 Oreo güncellemesine kavuşacak olması diyebiliriz.

Yayınlanan takvime göre şuan da General Mobile’ın amiral gemisi olarak adlandırabileceğimiz GM 6 ve GM 6 Plus modelleri, ilk olarak güncellemeyi Aralık ayında alacak.

1.000 TL Altı En İyi 5 Akıllı Telefon Tavsiyesi

Daha sonra 2 aylık bir beklemenin ardından Şubat ayı içerisinde GM 5 Plus modellerine sahip kullanıcılar güncellemeye kavuşacak ve son olarak ise Nisan ayı içerisinde GM 5 kullanıcıları güncellemelerine kavuşmuş olacak diyebiliriz.

General Mobile tarafından yayınlanacak olan güncellemelerin ilk olanına henüz 2 ay olmasına rağmen, en azından takvim yayınlayarak kullanıcıların merakını gideren General Mobile ekibine buradan teşekkürlerimizi yolluyoruz.

general-mobile-android-oreo

Yorum Yapın, Değer Katın: