Google Pixel 2 Söylentileri Çıkmaya Başladı!

0
115
google_pixel

Google‘ın daha önceleri akıllı telefonlarının Nexus markası altında piyasaya sürüyordu. Geçtiğimiz sene ise HTC ile anlaşma yaparak akıllı telefonlarının Google Pixel adı altında kullanıcılar ile buluşturdu ve telefonlar kullanıcılar tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

Google Pixel ve Google Pixel XL kullanıcıları özellikle telefonların kamera deneyiminin eşsiz olduğunu her seferinde vurgulamaya devam ediyorlar. Böylece beğenilen bir serinin devam etmemesi düşünülemez. Bu yüzden Google, daha güçlü ve şık bir Pixel için çalışmalara başladı.

Çıkan söylentilere göre Pixel 2 adı altında çıkacak olan ve muhtemelen yine Pixel 2 ve Pixel 2 XL olarak iki farklı boyutta çıkacak telefonlar bu sefer su ve toz geçirmez sertifikasına sahip olacak. IP67 mi yoksa IP68 su ve toz geçirmezlik sertifikalarından hangisinin alınacağı henüz bilinmiyor. Ancak rakiplerinden geri kalmamak için muhtemelen IP68 sertifikası tercih edilecektir.

Aldığımız duyumlara göre Google tarafından testlerine başlanan Pixel 2’nin diğer detayları ise henüz ortaya çıkmadı. Telefonlar hakkında detayların gelmesi ile birlikte biz de sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Yapın, Değer Katın: