Google Pixel İçin Etkileyici Konsept Çalışma

0
74
pixel-xl-2

Firmalar ve tasarımcılar tarafından her geçen gün yeni konsept tasarımlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Genel itibari ile ortaya çıkan konsept tasarımlar akıllı telefon üreticilerinin vizyonlarını belirler aynı zamanda kullanıcılarının da nabzını yoklarlar.

Google tarafından üretilen Pixel ve Pixel XL ortaya çıkmasından itibaren adından çokça söz ettirmiş ve bu da satış rakamlarına yansımıştı. Böyle bir başarının devamının gelmemesi düşünülemez. Göreceğiniz resimler Google Pixel’in üzerinde çalışılan konsept tasarımları. Piyasaya sürülmesi halinde ise muhtemelen Pixel 2 adı altında kullanıcılar ile buluşacaktır.

pixel-2-tasarim

İlk olarak baktığımızda telefonun tasarımı Pixel ve Pixel XL’a oldukça benzese de daha şık bir tasarım bizleri karşılıyor.

Cihazın diğer özelliklerine bakacak olursak, kamerası ve LED flaş modülü oldukça dikkat çekici duruyor. Led flaş modülü eski tasarımın aksine yer değiştirmiş ve parmak izi tarayıcısı ile aynı hizaya getirilmiş.

pixel-2

Telefonda yer alan diğer bir değişilik ise, çift taraflı stereo hoparlör kullanılması zira Pixel ve Pixel XL’da yer alan tek hoparlör oldukça eleştirilmişti. Tasarımdan gördüğümüz kadarıyla USB Type-C ve 3.5mm kulaklık girişi Google’ın hala vazgeçemediği özellikler arasında yer alıyor.

 

 

Yorum Yapın, Değer Katın: