Google Pixel ve iPhone 7 Hız Testi

0
87
google-pixel-apple-iphone-7

Herkesin bildiği gibi Google ve Apple teknoloji piyasasının önde gelen isimleri arasında yer alıyot. Google’ın son çıkardığı akıllı telefon olan Google Pixel ve Apple’ın son modeli olan iPhone 7 hakkında onlarca haber yaptık, detaylı incelemelerinden ve özelliklerinden size elimizden geldiği kadar bahsetmeye çalıştık. Youtube’de yer alan Super Saf isimli bir kanal iPhone 7 ve Google Pixel’i bir araya getirerek bir performans testi uyguladı.

Yapılan hız testi ve parmak izi sensör testlerini iki farklı videoda paylaşan kanal telefonların hızları konusunda bize bir nebze daha olsa fikir vermiş oldu. Video ya geçmeden belirtelim ki Google’ın telefonu Google Pixel oyun açarkan iPhone 7’ye göre biraz daha yavaş kaldı, parmak izi sensör testinde ise Google Pixel %20 daha hızlı çalıştı. Ayrıntılar için videoları izleyebilirsiniz.

 

1-Hız Testi

2-Parmak İzi Sensör Testi

Görülen üzere Google’ın yeni amiral gemisi Google Pixel, sensör konusunda oldukça iddialı. Android tutkunu kullanıcılar için gerçekten harika bir telefon diyebiliriz, ayrıca Google’ın yaptığı açıklamaya göre Google Pixel’ler 2018’e kadar tüm güncelleştirmeleri alacak bu da Android severleri oldukça sevindirecek bir haber.

Yorum Yapın, Değer Katın: