Google Play Store Silindi. Tekrar Nasıl Yüklerim? [Çözümü]

0
584
google-play-cokme-sorunu
google-play-cokme-sorunu

Siz değerli takipçilerimizden birçok konuda istek mesajları alıyoruz. Bundan sonra en çok sorulan ve istek alınan konular için bir yazı dizisi yayınlayacağız.

En çok merak yaşanan sorunlardan birisi kullanmakta olduğunuz Android akıllı telefon ya da tabletlerde Google Play Store‘un silinmesi ve bu durumdan dolayı hiçbir şekilde oyun,uygulama vs. indirilememesi.

Siz de eğer böyle bir durum ile karşılaştıysanız korkmanızı gerektirecek hiçbir şey yok. Google Play Store’u burada yer alan bağlantıdan apk. olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bazı cihazlar apk indirimi için özel izin istemektedir. Gerekli izinleri sadece bu uygulama için verdikten sonra önce verilen linkten apk dosyasını kurun ve Google Play Store’u açın. Açtıktan sonra muhtemelen Play Store güncelleme isteyecektir. Gerekli güncellemeleri de yaptıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer sürümden dolayı bir hata alırsanız, verilen adreste farklı sürümlerde Play Store apk’ları bulunmaktadır. Ancak vermiş olduğumuz bağlantı apk olarak genel itibari ile son sürümleri barındırmaktadır

Yorum Yapın, Değer Katın: