Htc 10, Android Nougat Güncellemesi Yolda

0
88
wp-1479188222833.jpg

Nexus ve Android One telefonlar için Android Nougat güncellemesinin gelmesi üzerine uzunca bir süre geçti. Ancak üçüncü parti üreticilerin modellerini kullanananlar için bekleyiş hala sürüyor.

Bekleyişler devam ederken HTC kullanıcıları için sevindirici haber geldi. HTC 10 kullanıcıları Android 7.0 Nougat güncellemesi için çok beklemeyecek.

Ülkemizde bulunan birçok HTC 10 kullanıcısı için sevindirici haber HTC ile ilgili tutarlı bilgileri paylaşan ve HTC piyasasında oldukça ün yapmış  Twitter kullanıcısı @LlabTooFer’den geldi.

HTC 10 (EU) to receive Android 7.0 update by the end of November – begging of the December.

Çıkan söylentilere göre HTC 10, Avrupa kullanıcıları için Android 7.0 Nougat güncellemesi Kasım ayı sonuna doğru gelecek. En kötü ihtimal ise Aralık ayı başı olacak. Yani önümüzde 15-20 günlük bir süre yer alıyor.  Eğer bu söylentiler doğru çıkar ise ki bizce doğru çıkacak, HTC güncelleme yönünden kendisini oldukça geliştirmiş olacak.

Biz de bu sürecin takipçisi olarak çıkan söylentileri ve tarihleri sizin ile paylaşmaya devam edeceğizm Ancak dediğim gibi belirtmiş olduğumuz twitter kullanıcısı bu konuda nam yapmış birim HTC 10 kullanıcıları kendilerini hazırlasınlar.

Yorum Yapın, Değer Katın: