HTC Bolt ve Android 7.0 Özellikleri (SIZDIRILDI)

0
83
htc-bolt-ozellikleri-sizdirildi-Android-7,0
htc-bolt-ozellikleri-sizdirildi-Android-7,0

Htc Bolt İçin Gelecek Olan Android 7.0 Özellikleri Sızdırıldı!

Teknolojinin bu denli mobil olarak sunulması, anlık olarak dünyanın her yerinden her şeye ulaşmamızı sağlıyor. Bu sayede hem ihtiyaçlarımız çeşitleniyor, hem de tatminkar sonuçlar alabiliyoruz. Bu yazımızda da, yine meraklılarının tatminkar sonuçları almasını sağlayacak bir içerik hazırladık. Bildiğiniz gibi Android 7,0 yalnızca Google cihazlarında kullanılıyor şu an. Farklı modeller için de (Samsung, LG gibi) yavaş yavaş demolar yayımlanmaya başlanıyor (demolardan sonra güncel yazılımlar yayımlanacak). Peki ama HTC Bolt için geliştirilen Android 7,0 nasıl olacak dersiniz? Gelin sızıntıları inceleyelim.

HTC Bolt Android 7.0 İle Geliyor!

Yeni gelecek olan cihaz, doğrudan Android 7.0 işletim sistemi ile geliyor. Özellik bakımından bakarsanız, cihazda 5,5 inç ekran olacak ve ekranda 2K çözünürlük yer alacak. IP57 sertifikası sayesinde HTC Bolt su ve toza karşı dayanıklı olacak (dikkat edelim, dayanıklı olacak yazıyor). 3.200 mAh gibi yüksek bir batarya kapasitesine sahip olan HTC Bolt, 2K ekranına rağmen kullanıcılarını gün içerisinde yarı yolda bırakmayacağa benziyor. En azından bu özelliği ile dikkat çekmesi, bu konu için bizde bir beklenti oluşturuyor. Cihazda kullanılacak işlemci şu an için bilinmese de 3 GB ram olacağını söyleyebiliriz.

1478681424_htc-bolt-leak-720x720.jpg

Kamerası konusunda da iddalı olan marka, oldukça özel bir diyaframa ve lense sahip. OIS destekli 16 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.0 diyafram açıklığına sahip arka ve 8 Megapiksel çözünürlüğünde ön kameraya sahip olan HTC Bolt, ses konusunda HTC 10 kadar iddialı olacak. HTC Bolt’ta 24-Bit müzik dosyalarını destekleyen DAC ve BoomSound teknolojisi yer alacak. Yani bu da ses sistemi olarak gayet kaliteli bir çözüm sunuyor. Hem kaliteli ses, hem de doygun bir çözüm ile oldukça net seçenekler bizi bekliyor diyebiliriz.

Yorum Yapın, Değer Katın: