HTC, iPhone 7’nin En Nefret Edilen Özelliğini Kopyalıyor!

0
66
htc-10

Kulaklık girişini kaldırmak isteyen tek akıllı telefon üreticisi Apple değil. iPhone 7‘de 3.5mm kulaklık girişini kaldırarak radikal bir karar veren Apple, kullanıcılar tarafından oldukça tepki çekmişti. Şimdi de sızan bazı fotoğraflara göre, HTC son amiral gemisinde bu özelliği kopyalayarak kulaklık girişini kaldırmayı planlıyor.

Android telefonlar üzerine verdiği sızıntılar ile Android dünyasında sağlam kaynaklar arasında gösterilen Evan Blass’ın bugün attığı tweette, HTC Bolt 10 fotoğraflarını yayınladı ve herkes için sürpriz olacak bir şekilde yayınlanan fotoğraflarda kulaklık girişi yer almıyor.

htc-10-kulaklik-girisi

5.5 inçlik ekranı ile gelecek olan HTC 10 alacak olan kullanıcılar müzik dinlemek için USB C girişli kulaklığı kullanacaklar ya da iPhone 7’lerde olduğu gibi bir Bluetooth kulaklık almak zorunda kalacaklar.

18 MP arka kamerası, Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile gelmesi beklenen HTC’nin yeni amiral gemisi ayrıca 3GB RAM ve 64 GB depoloma hafızası ile kullanıcılar ile buluşacak. Bunun yanı sıra microSD kart desteği ile de akıllı telefonunuzun hafızasını 256 GB‘a kadar arttırabileceksiniz.

Yorum Yapın, Değer Katın: