HTC U Ortaya Çıkmaya Başladı!

0
125
htc-u

HTC‘nin yeni amiral gemisi niteliğindeki telefonu HTC U hakkında görseller ve teknik özellikler çıkmaya devam ediyor. Özellikle rakipleri Samsung ve LG‘nin iddialı amiral gemilerinden sonra HTC’de yeni amiral gemisi ile ben de varım demek istiyor.

Geçen hafta HTC U hakkında bir takım teknik özellikler ile ilgili sızıntılar ortaya çıkmıştı. Bu sızıntılara göre HTC U, 5.5 inç büyüklüğünde bir 1440×2560 piksel çözünürlükte bir ekran ile gelecek. Son zamanlarda amiral gemileri ile birlikte çokça duyduğumuz 10nm mimarisinde üretilen Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisi kullanacak olan telefon 64GB ve 128 GB dahili depolama seçeneklerine sahip olacak. HTC U, arayüz olarak ise Sense 9 kullanacak.

htc-u-gorsel-5-taraf

Geçen hafta ortaya çıkan teknik özelliklerden sonra da bugün HTC U’nun render görüntüleri ortaya çıktı. Aşağıda görebileceğiniz render görüntülerde ilk dikkat çeken ana ekran tuşunun ve power tuşunun görünmüyor oluşu. USB Type-C portuna sahip olan yeni amiral gemisi hakkında şimdilik ortaya çıkan detaylar bunlardan ibaret.

İlerleyen günlerde HTC U hakkında detaylar gelmeye devam edecektir. Biz de sizler ile en kısa sürede paylaşmak için elimizden geleni yapacağız.

Yorum Yapın, Değer Katın: