HTC U11 Reklam Filmleri Yayınlamaya Devam Ediyor!

0
114
htc-u

Özellikle son çıkardığı modeller ile eski şaşalı günlerini kaybeden HTC, yeni amiral gemisi HTC U11 ile o günlere dönmek için uzun uğraşlar veriyor. Bunların başında HTC’nin yeni pazarlama stratejisi geliyor. Diğer modellerin aksine bu sefer HTC yeni amiral gemisi için kısa filmler yayınlamaya devam ediyor.

HTC U11’in tanıtımının yapılması için reklam gösterimlerine oldukça büyük bir bütçe ayıran HTC, yeni telefonu için bugün iki yeni reklam filmi daha yayınladı.

HTC ilk reklam filminde HTC U11’de bulunan “Edge Sense” özelliğine vurgu yapmıştı. Bu özellik ile telefonun yan taraflarına hafif bir baskı uygulayarak farklı özellikleri kullanabiliyorsunuz.

İkinci reklam filminde ise, U11’nin yeni kulaklığı USonic‘i kullandığınızda tüm Dünya ile bağlantınızın kesileceği ve müziğe tamamen kendinizi kaptıracağınız vurgulanıyor.

Diğer bir vurgulanan özellik ise, “Akustik Yakınlaştırma” özelliği sayesinde videonun hangi bölümüne yakınlaştırma yaparsanız o bölümde yer alan sesler yükseliyor ve diğer bölgelerdeki sesler de ters orantılı olarak azalıyor.

HTC U11’in reklam filmlerini aşağıda yer alan bağlantılardan izleyebilir ve yorumlarınızı bizler ile paylaşabilirsiniz.

 

Yorum Yapın, Değer Katın: