HTC’nin Yeni Amiral Gemisi HTC 11 için Belirsizlik Sürüyor!

0
137
HTC 11

HTC’nin büyük bir merakla beklenen yeni amiral gemisi HTC 11 için belirsizlikler sürerken hakkında söylentiler de dolaşmaya devam ediyor. Tüm bunlarla birlikte şirket bu yıl bir farklılığa giderek yeni amiral gemisinde farklı bir isimlendirme kullanabilir. Elbetteki bu, bir söylentiden ibaret ve henüz resmi bir bilgi değil. Yine de dikkat çekici duruyor.

HTC 11’de öne çıkan ilk detay Qualcomm Snapdragon 835 yongasına sahip olacak olması. Bu işlemci ile HTC 11’e geliştirilmiş çeşitli özelliklerin yüklenildiğini söylemek mümkün. Ayrıca ünlü çevrimiçi sızıntı uzmanı Evan Blass, şirketin HTC 11 yerine “HTC Ocean” gibi bir isim değişikliğine gideceğini iddia etti.

Bu sızıntı doğru olabilir. HTC, bu yılın amiral gemisi akıllı telefonunda gerçekten de “HTC Ocean” isimlendirmesini kullanabilir ve böylece yaklaşımını değiştirebilir. HTC 11’in, Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisinden performans ve 3700mAh pinden güç aldığı söyleniyor. Buna ek olarak, akıllı telefonun en az 4 ila 6GB RAM ile birlikte 32GB’lık ve 64GB’lık yerleşik depolama alanına sahip olması öngörülüyor. Cihazın arka kamerasının 12 megapiksel olacağı ve ön kamerasının ise 8 megapiksel olacağı iddia ediliyor.

Son olarak, HTC 11’in 1440×2560 çözünürlüklü 5.5 inçlik bir ekrana sahip olduğu söyleniyor. Kısa süre önce şirket, HTC Tayvan Facebook sayfasında “Bahar geliyor” yazan bir  fotoğraf paylaşmıştı.

Bu fotoğraf, yeni amiral gemisinin geleceğinin işareti olarak görülmüştü. Ancak beklenildiği gibi olmadı ve HTC sessizliğini sürdürmeye devam ediyor. Şu anda en yeni HTC akıllı telefonuna geçiş yapmak isteyen kullanıcıların bir süre daha beklemelerinin gerektiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Elbetteki HTC’nin bir etkinlik yapması durumunda yeniden sizleri bilgilendiriyor olacağız.

Yorum Yapın, Değer Katın: