Huawei Honor 8 İçin Android 7.0 Tarihi Belli Oldu!

4
132
huawei-honor-8

Huawei Honor 8 kullanıcıları için sevindirici haber geldi. Honor 8 kullanıcılarının Şubat ayında alması beklenen Android 7.0 güncellemesi, Huawei Japonya’nın yaptığı açıklama ile EMUI 5.0 ile birlikte güncellemenin de 16 Ocak‘da geleceği kesinleşmiş oldu.

Honor 8 kullanıcıları için sunulacak olan Android 7.0 güncellemesinin boyutu 1.97 GB ve güncelleme kademeler eşliğinde kullanıcılar ile buluşacak. Yani kısaca tüm kullanıcıların güncelleme ile buluşması 1-2 hafta sürecektir.

Huawei, ayrıca yaptığı açıklamada, kullanıcıların güncellemeyi yüklemeden önce yedek almalarını ve şarjların da en az yüzde 50 seviyesinde olması gerektiğini belirtti.

Android 7.0 güncellemesi Honor 8’e geldikten sonra, Android 7.0’ın kendi özelliklerini ek olarak, telefonda performans artışı ve yeni sistem optimizasyonları olacaktır.

 

4 YORUM

  1. Honor 6 nin güncellemesi ne oldu sözde geçtiğimiz yıl temmuzda 6 vereceklerdi telefona honor 8 e de 7 verirler gerisi gelmez honor 6 4.4.4. de kaldı aldığım güncelleme ile duruyor hala Huawei almisligim o kadar bidaha alırsam iki olsun

Yorum Yapın, Değer Katın: