Huawei Honor Magic Ortaya Çıktı!

0
110
huawei-honor-magic–kapak

İlk bakışta oldukça şık tasarımı ile bizlere göz zevki sunan Huawei Honor Magic, oldukça beğeni topladı. Özellikle sağ ve sol tarafı kavisli olan telefonların aksine alt ve üst tarafında da kavis  bulunan Huawei Honor Magic, kavisli telefon anlayışını bir üst seviyeye taşımış.

huawei-honor-magic-3

Oldukça simetrik bir görüntüye sahip olan Huawei’nin yeni gözbebeği, rose  gold metal kasaya sahip. Hem ön hem arka kısımlarında cam kullanılan akıllı telefonun, SIM kart girişi, kulaklık girişi, hoparlörü ve mikrofonu telefonun alt tarafında yer alıyor. Tüm bu birimlere aynı yerde barındırmak tasarım yönünden oldukça yaratıcı bir çalışma olmuş.

huawei-honor-magic

Tabi ki telefonun üst kısmı boş değil. Bu kısımda ise kamera, kızılötesi ve ışık sensörü ayrıca LED bildirim ışığı yerini almış. Ayrıca hem daha şık bir görünüm hem de çok göze çarpmaması için bu sensörlere UV giydirme yapılmış. Telefonun arka kısmında ise 12 MP çözünürlüklü bir kamera yer alıyor ancak buna ek olarak siyah-beyaz çekim yapma imkanı veren ikinci bir kamera da eşlik ediyor. Tasarım olarak telefona verilen kavis sayesinde ise kamera çıkıntısı tamamen ortadan kaldırılmış vaziyette.

huawei-honor-magic-4

Telefonu performans olarak inceleyecek olursak. Huawei Honor Magic bünyesinde Kirin 950 işlemci ve 4 GB RAM barındırıyor. 64 GB dahili hafızaya sahip olan telefonda ayrıca hızlı şarj desteği sunuluyor. Hızlı şarj ile telefonunuzu sadece 30 dakikada yüzde 90 gibi bir seviyeye kadar şarj edebiliyorsunuz. 2560 x 1440 çözünürlükte olan ekranı ise 5 inç boyutunda.

Huawei’nin bu şık telefonun fiyatı ise $540 olarak belirlenmiş.

 

Yorum Yapın, Değer Katın: