Huawei’nin Yeni Nesil Android Tabletine Hazır Mısınız?

0
70
huawei-mediapad-m3
huawei-mediapad-m3

17 Kasım tarihinden itibaren satışa sunulmaya başlanacak olan (ABD üzerinde) Huawei’nin, Huawei MediaPad M3 isimli cihazı, oldukça sevilecek bir cihaza benziyor. Cihaza bakacak olursak şayet, Huawei MediaPad M3 tablet 8.4″ büyüklüğünde dokunmatik ekrana sahip ve oldukça işlevsel bir kullanım sunuyor. Bu ekran 2560×1600 piksel çözünürlüğünde IPS olarak belirlenmiş.

Huawei MediaPad M3 Özellikleri Nedir?

Tablet gücünü Huawei tarafından geliştirilen 1.8Ghz saat hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemcili Kirin 950 yonga setinden alıyor ve bu da ihtiyaçlar neticesinden baktığımız zaman gayet işlevsel bir çözüm sunuyor demek. Huawei MediaPad M3 tabletin sistem belleği 3GB ve dahili veri kapasitesi de 32GB olarak belirlenmiş. Ayrıca hem arka tarafta hem de ön tarafta 8MP çözünülürlükte kameralar bulunuyor. Google Android 6.0 Marshmallow mobil işletim sistemi üzerinde çalışan tabletin bataryası ise 5.100mAh. İhtiyaçlara göre kesinlikle iş görecek bir ürün olduğunu söyleyebileceğimiz bu ürün, hem daha pratik, hem de daha verimli bir çalışma sunacak herkes için.

Huawei MediaPad M3 Fiyatı Ne Kadar?

Cihazın şu an için ABD üzerindeki satış fiyatı 299 Dolar olarak belirtiliyor. Ülkemize geldiği zaman içine ÖTV ve KDV de eklendiği zaman ortalama 1000 TL gibi bir fiyata gelebilir (tabi ortalama bir fiyat bu, belki daha düşük, belki de daha yüksek olabilir).

Yorum Yapın, Değer Katın: