Instagram Story Galeriden Fotoğraf Video Nasıl Eklenir?

1
2984
instagram-hikaye-eklemek-galeriden-android
instagram-hikaye-eklemek-galeriden-android

Android Cihazlarda Galeriden Hikaye Nasıl Eklenir?

Android cihazlarda malumunuz İnstagram özelliği çok aktif kullanılıyor. Hatta İnstagram resim ya da fotoğraf & video paylaşmaktan ziyade, story (hikaye) özelliği de oldukça yoğun kullanılmaya başlandı.

Snapchat ile rekabet konusunda mevcut İnstagram kullanıcıları birkaç adım daha öne geçmiş durumda diyebiliriz. Snapchat daha çok gizli olarak kullanılıyor ama İnstagram halka açık kullanımlar için daha çok tercih ediliyor (erişmek ve kullanım kolaylığı açısından). Peki ama Android telefonlarda İnstagram hikayelerini galeriden eklemek için neler yapılabilir? Çözüm burada!

Android İnstagram Uygulamasına Galeriden Hikaye Eklemek

Hikaye kısmına girin (artı tuşuna basarak) sol üstten. Sonrasında fotoğraf ya da video ekranı çıkacak karşınıza. Buradan ekranı aşağı doğru kaydırın. Yani fotoğraf çekecek iken, ekrana basılı tutun ve aşağı çekin. Böylece yukarıdan sizin için mevcut görseller çıkacak ön plana. Lakin unutmayın, telefonunuzda yer alan güncel görseller ve videolar çıkıyor ön plana yalnızca.

Bu sayede son 24 saat içinde arşive eklediğiniz ya da indirdiğiniz, çektiğiniz, düzenlediğiniz her türlü video ve fotoyu kolaylıkla ekleyebilirsiniz (video sınırları dahilinde). Şimdiden keyifli çalışmalar diliyoruz değerli arkadaşlar. Zaman kaybetmeyin ve hemen paylaşımlarınıza başlayın.

 

1 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: