İnternet Olmadan Oynayabileceğiniz En İyi 5 Oyun

0
461
wifisiz-kullanim

1-Assassin’s Creed Pirates

assassins-creed-pirates

Ubisoft tarafından geliştirilen ve 10 milyondan fazla indirme sayısına sahip oyunda, Dünya’nın en iyi aksiyon oyunlarından birini cebinize taşıyorsunuz. Assassin’s Creed Pirates‘te, Alonzo Batilla adındaki genç bir korsanı canlandırıyorsunuz ve oynadıkça imparatorluklara karşı gelip hazinenizi büyütüyorsunuz. Aynı zamanda kendi gemilerinizi inşa ederek,büyük deniz savaşlarına dahil olabiliyorsunuz. Oldukça büyük haritası sayesinde 100’e yakın kayıp hazine ve halkı bulmaya çalışıyorsunuz. Oldukça cezbedici 3D görselleri ile oyun kendine bağlıyor.  Ancak oynadığınız zaman fark edeceksiniz ki oyun hiçte şarj dostu değil. Bu oyunu oynarken prizden çok uzaklaşmayın 🙂

Trailer:

Buradan indirebilirsiniz.

Boyut: 814 MB

2-Vegas Gangsteri

vegas-gangsteri

Gameloft tarafından yapılan oyun oldukça ilgi görüyor. Bunu 10 milyon indirmesi ve 5 üzerinden 4.4 yıldız alması ile de anlayabiliyoruz. Oyun grafik ve senaryo açısından oldukça ilgi çekici. Ancak yüksek grafikleri çok da hafıza dostu değil. Bu oyun için telefonunuzda 2.5 GB‘lık bir alan ayırmanız gerekiyor. Özellikle siz de benim gibi bir GTA severseniz sizinde ilginizi çekecektir. Oyunda isterseniz hikaye modunda karma sanatlar dövüş ustası olarak, isterseniz 80 hikayeli görev modunda ya da bir gangster çetesi oluşturup Vegas’ı ele geçirmeye çalışabilirsiniz. ( Benim tercihim bu oldu 🙂 )

Trailer:

Buradan indirebilirsiniz.

Boyut: 2.5 GB

3-Asphalt 8: Airborne

asphalt-8-airborne

Gameloft tarafından yapılan oyun bence istisnasız Play Store‘de yer alan en iyi sokak araba yarışı. 100 milyondan fazla efsanevi indirme sayısına sahip olan oyunda 140’dan fazla araba ile 40’dan fazla pistte, inanılmaz grafikler ile tozu dumana katabileceğiniz bir oyun. Oyunun içeriğinde ayrıca 400’den fazla kariyer etkinliği, 1500 meydan okuma ve 5 farklı harika oyun modu bulunuyor. Araba yarışı severler için vazgeçilmez bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Trailer:

Buradan indirebilirsiniz.

Boyut: 1.8 GB

4- Six-Guns:Gang Showdown

six-guns-gang-showdown

Yine bir Gameloft yapımı olan 10 milyondan fazla indirme ve 5 üzerinden 4.4‘lük oldukça iyi bir puanlamaya sahip. Kovboylar, haydutlar aynı zamanda  antik ve uğursuz güçlerin de yer aldığı bu Vahşi Batı oyununu FPS tarzı oyun severler için bulunmaz bir nimet diyebilirim. Aşılması gereken 40 görev,atlarla yarış,soygun gibi bir çok özelliği ile oyun sizi kendisine bağlayacaktır. Oyun boyunca 8 farklı ata,19 farklı silaha ve geniş yelpazeye sahip giysilere sahip olabilirsiniz.

Trailer:

Buradan indirebilirsiniz.

Boyut: 402 MB

5-Angry Birds Go!

angry-birds-go

Geleneksel Angry Birds eğlencesi bu sefer sizi daha farklı bir şekilde karşılıyor. Rovio Entertainment yapımı olan oyun 50 milyondan fazla indirmeye sahip. Boş zamanlarını geçirebileceğiniz, gerek kurgusu,gerek sesleri ile size oldukça eğlenceli dakikalar yaşatabilecek bir oyun. Yaya bağlı bir arabada yer alan kuşunuzu gerip fırlatmanız ile başlayan oyunda yol boyunca bulduğunuz altınları topluyorsunuz ve belirli hızlandırma bölgeleri ile hızınıza hız katıyorsunuz. Angry Birds hayranları için kesinlikle vazgeçilmez bir oyun. Denemenizi tavsiye ederim.

Trailer:

Buradan indirebilirsiniz.

Boyut: 419 MB

Ben oynarken ve yazarken çok eğlendim umarım siz de eğlenirsiniz 🙂

Yorum Yapın, Değer Katın: