iPhone 7 Plus, Google Pixel’in Başına Dert Oldu!

0
99
iphone-7-plus-google-pixel

Google Pixel tanıtıldığı ilk günden bu yana büyük ses getirdi. Çünkü Apple’ın en yeni iPhone modelleri olan 7 ve 7 Plus’a karşın parmakla işaret edilen en yakın rakipti. Pek çok performans testinde benzer performans göstermesi ile de ses getiren Google Pixel, özellikle de kamerası ile gündeme oturmuştu. Ancak son ortaya çıkan bir sorun Pixel kullanıcılarını şaşkına çevirdi.

Bir anda Google destek forumlarına peş peşe düşen iPhone 7 Plus’tan alınmış bir ekran görüntüsünün Pixel’de ekranda sorunlu görünüme yol açtığı konusu gündeme bomba gibi yerleşmiş durumda.

iphone-7-plus-google-pixel

Sorunun farkında olduklarını belirten Google’ın hedefinde ise Apple vardı. MMS ile iPhone 7 Plus’tan Pixel’e görüntü gönderilmesi durumunda bu sorunun ortaya çıktığını belirten Google’ın bu açıklaması elbetteki kullanıcıları tatmin etmedi.

Pek çok kullanıcıya göre sorun Android 7.1 veya doğrudan Google Pixel kaynaklı. Özetle sorun ne olursa olsun Google tarafının bilgisi dahilinde olduğu ve kısa süre içerisinde giderileceği açık. Ancak bunun ne şekilde yapılacağı belirsiz gibi duruyor.

Yorum Yapın, Değer Katın: