iPhone 7 Plus ve Google Pixel XL Kamera Karşılaştırması: Düşük Işıkta Video Kaydı Performansı

0
83
google-pixel-xl-ve-iphone-7-plus

Samsung’un Galaxy Note 7 fiyaskosu sonrası gündem bir anda Apple’ın iPhone 7 Plus‘ı ve Google’ın Pixel XL‘ı üzerine dönmüş durumda. Her iki akıllı telefonda tartışmasız en iyi işlemciye, yüksek kalite yazılıma ve kameraya sahipler. Yine de bu rekabetin bir kazanı olmak zorunda.

YouTube kanalı Btekt, Çin’de Şanghay Kulesi üzerinde iPhone 7 Plus ve Pixel XL’ın gece, düşük ışıkta video kaydı performansını gözler önüne sermek için eşsiz bir kıyaslama yapıyor. Full HD kaydedilen videoda her iki cihazın kamerasının da becerisi gözler önüne seriliyor.

İşte o video;

Hangi akıllı telefonun kamerası bu karşılaştırmayı kazandı bunu söylemek bize düşmüyor ne yazık ki 🙂 Bunun kararını videoyu izleyip siz verebilirsiniz. Genel olarak Pixel XL’ın daha keskin görüntüler yakaladığını büyük bir rahatlıkla söyleyebiliriz. Öte yandan Pixel’in Plus’a göre pozlama konusunda geriden geldiğini söyleyebiliriz.

Videoda ses kalitesi yönünden bir kıyaslama yapılacak olursa iPhone 7 Plus’ın biraz daha geride kaldığını görmek mümkün. Yine de her iki akıllı telefonun da eşsiz kameraya sahip olduklarını görüyorsunuz.

Yorum Yapın, Değer Katın: