Karşınızda Galaxy S8 Active!

0
265
galaxy-active

Geçtiğimiz günlerde Sammobile, Samsung’un suya ve darbeleri karşı dayanıklı ve arazi şartları için uygun bir Galaxy S8 üzerinde çalıştığını açıklamıştı.

Özellikle askeri şartlarda kullanılması planlanan Galaxy S8 Active‘e ait tasarımlar bugün gün yüzüne çıktı. 5 fit derinlikteki suyun altında 30 dakika boyunca çalışabilme yeteneğine sahip olan telefon daha önce piyasaya çıkan Active modeller ile benzer tasarıma sahip diyebiliriz.

Ortaya çıkan görsele ilk baktığımız zaman Galaxy S8’in en beğenilen taraflarından birisi olan kıvrımlı ekran ortadan kalkmış görünüyor.

galaxy-s8-active

Kıvrımlı ekran teknolojisini her ne kadar göze hoş gelse de, telefonların dayanıklılığını azalttığı bir gerçek. Bu yüzden Samsung, Galaxy S8 Active modelinin dayanıklılığı arttırmak için kıvrımlı ekran yerine düz ekran tercih etmiş.

Diğer bir yandan günlük kullanımda batarya sorununu bir nebze de olsa çözmek isteyen Samsung, Galaxy S8 Active modeli için 4.000 mAh kapasiteli batarya kullanmayı tercih etmiş.

İlerleyen günlerde tanıtımı resmi olarak gerçekleşecek olan telefon hakkındaki detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ettikçe bizler de sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Yapın, Değer Katın: