Karşınızda Yeni Nokia 3310 Konsept Videosu!

1
861
3310-consept

Mobil Dünya Kongresi‘ne kısa bir süre kala bir çok üreticinin telefonun yanında en çok merak edilen modeller kesinlikle Nokia‘nın çıkaracağı modeller. Nokia’nın tanıtmayı planladığı Nokia 3 ve Nokia 5‘in yanısıra bir zamanların efsanesi ve çıktığı 2000 yılının en çok satan telefonu konumunda bulunan Nokia 3310‘un da yenilenmiş hali etkinlikte yerini alacak.

Ancak belirtmekte fayda var, tanıtılacak telefon günümüz telefonlarının tasarımda ve özelliklerinde değil, efsanevi model olan Nokia 3310’un tasarımına sadık kalarak fakat yenilenmiş özellikleri ile tanıtılacak.

Aşağıda yer alan videoda da görebileceğiniz gibi, reis renkli ekran ve Symbian OS işletim sistemi ile hayranlarının karşısına çıkacak. Tuşlu takımı ise bu sefer plastik değil metal veya metal görünümlü bir malzemeden yapılmış gibi. Videoda görünen USB Type-C bağlantısı ise oldukça şaşırtıcı bir şekilde yerini almış.

Bunlara ek olarak telefonda yer alan 3.5mm kulaklık girişi ile müzik dinlemenin keyfine yenilenmiş Nokia 3310 ile ulaşabileceksiniz:) Özelliklere baktığımızda üstün özellikleri bulunmuyor ancak telefonun fiyatının 60 Euro gibi bir seviyelerde olacağını düşünürsek, ikinci bir telefon ihtiyacı bulunan kişiler için vazgeçilmez telefonlar arasında yerini alabilir.

1 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: