Kış Sporlarına Android Desteği!

0
66
kis-sporlarina-android-destegi

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlere bizzat ilgili olduğum sporlar konusunda bir destek ya da faydalı bir yazı hazırlamak istedim. Bildiğiniz gibi Android uygulamaları oldukça yoğun üretiliyor ve çoğu şeye evrilebiliyor ve bu sayede de hemen her platformda uyumlu hale geliyor. Peki ama, kış sporlarında ya da genel sporlarda Android cihazınızın nasıl faydasını göreceksiniz? Hemen bakalım.

Anlık Takipler Büyük Fayda Sağlıyor

Zamanımın kayda değer kısmını provalar ve sporlar ile harcayan biri olarak, bu konuda sizlere güzel tavsiyeler vermek istiyorum. Bildiğiniz gibi uygulamalar ile uyumlu aksesuarlar güzel kontroller yapıyor ve bizim için de gayet mantıklı.

Mesela koşu ile ilgili adım sayar uygulamalarını kullanarak, daha rahat ve daha net çözümler üzerinde bir hesaplama yapabilirsiniz. Her gün koşmanız mı gerekiyor? Ya da spor yapmak adına sürekli yeni bir koşu mu yapıyorsunuz? O zaman kesinlikle bu uygulamaları denemeyi düşünün ve ihmal etmeyin. Çünkü sizin için sürekli değişken farklılıklar yaratacak ve anlık hesaplamalar ile daha net yağ yakımı ya da kalori yakımı kontrolü yapabileceksiniz.

Sizin için üretilen uygulamaları, bizzat ihtiyacınıza göre Google play üzerinden spor yardımcı uygulamalar olarak ya da Android spor uygulamaları olarak bulabilirsiniz. Ben örnek vermek istiyorum aslında ama yüzlerce uygulama olduğu için, bunları sınıf sınıf yapmak istiyorum. O yüzden bu konuda aklınıza bir fikir sunmak istedim. Yani spor yapmayı düşünüyorsanız, yapacağınız sporun türü ya da tarzı ne olursa olsun online olarak uygulamalarını indirebilir ve daha net takipler yapabilirsiniz.

Yorum Yapın, Değer Katın: