Lenovo Moto e3 Uygulamalarını SD Karta Taşıma Yöntemi

0
113
moto-e3-uygulamalari-sd-karta-tasimak
moto-e3-uygulamalari-sd-karta-tasimak

Moto E3 Uygulamaları SD Karta Taşıyın

Bilindiği gibi bazı Android cihazlarda, uygulamaların hafızada daha fazla yer açılması açısından SD karta taşınması söz konusu oluyor. Özellikle son güncellemeler ile pek çok cihaza uygulama taşıma desteği verildi. Eskiden bu tarz işlemler için root dediğimiz şey gerekiyordu (telefonun her ayarına hükmetmek için yapılan bir ayar – bu ayar ile telefon garanti dışı kalıyor-). Ama artık, markalar bu tarz sorunlara çözüm üretmek adına uygulamaların nasıl taşınabileceğine ilişkin çeşitli yöntemler sundu. Zaman içerisinde hem çeşitli Android uygulamaları piyasaya sürüldü (taşıma işlemini yapmak için) ama hiç biri ne yazık ki istenen verimlilikleri sağlayamadı. Bu tarz durumları en iyi ve en etkili şekilde yapmak adına, karşımıza telefonların kendi özelliklerini beklemekten başka bir iş kalmadı derken, Lenovo, bu konuda büyük bir merak ile beklenen E3 uygulama taşıma özelliğini sundu (son güncellemesi ile). Çünkü cihazda büyük bir hafıza yetersizliği var (en azından bazılarına göre). Peki bu sorun nasıl aşılacak? Gelin madde madde inceleyelim.

 

İlk olarak telefona bir sd kart takın

İlk olarak telefonu kapatın ve içine bir sd kart takın. Ardından bu sd kartı, dahili depolama alanı olarak kullanmak için gereken ayarları yapacağız.

moto-e3-güç-sd-kart

 

Ayarlar menüsüne girin ve ardından depolama ve usb bölümüne ulaşın. Tekrar ayarlarına girin o menünün. Ardından kartı göreceksiniz.

Bu işlemi kullanarak, Lenovo Moto e3 cihazınıza gayet keyifli bir şekilde hafıza desteği sağlayabileceksiniz. Bu sayede hem daha seri, hem de daha güçlü olacak cihazınızı kullanma hızınız. Bunları yaparken mümkün mertebe kaliteli bir sd kart kullanmanızı tavsiye ediyoruz işlem hızı bakımından.

Yorum Yapın, Değer Katın: