LG G6, 4 Farklı Model İle Geliyor!

0
253
lg-g6

LG‘nin özellikle modüler telefonu LG G5 kullanıcılar tarafından yoğun eleştirilere maruz kalmıştı. LG ise bu eleştirilere kulak asarak modüler telefon anlayışından şimdilik vazgeçti diyebiliriz. Özellikle son iki modeldir istediği başarıyı yakalamayan LG, bu sene bu şanssızlığını kırmak istiyor. Bu yüzden LG’nin G6 için büyük çalışmalar içinde olduğunu biliyoruz.

LG’nin yeni amiral gemisi 27 Şubat’ta Mobil Dünya Kongresi‘nde yapılacak olan bir etkinlik ile tanıtılacak. Ancak çıkan yeni bir sızıntıya göre G6, özellik ve fiyat olarak 4 farklı seçenek ile karşımıza çıkacak.

lg-g6-dort-farkli-model

Sıradan LG G6’ya ek olarak G6 One, G6 C, G6 M ve G6 L isimlerini taşıyan telefonların özellikleri şuan için belli değil ancak LG G6’nın geniş bir aile ile kullanıcılarının karşısına çıkacağını söyleyebiliriz. LG G6 Compact, LG G6 Lite, LG G6 Mini olarak da adlandırabileceğimiz telefonlar arasında en çok merak edilen model ise LG G6 One olacak diyebiliriz.

LG G6’nın tanıtılmasına kısa bir süre kaldı diyebiliriz ancak bu süre zarfında da yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Ayrıntılar çıktıkça biz de sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Yorum Yapın, Değer Katın: