LG G6, Daha Sportif Bir Tasarım İle Geliyor

0
181
lg-g6-tasarim

Özellikle son birkaç gündür LG G6‘ya ait tasarımlar, görsel sızdırılıyor. Bu sızdırma işlemi de muhtemelen firmalar tarafından gerçekleştiriliyor. LG G6 hakkında son çıkan sızıntılara göre ayrıntılar yavaş yavaş belirginleşiyor. LG G5‘de kullanılan ve oldukça eleştiri alan modüler yapıdan vazgeçiyor. Çünkü modüler telefon anlayışı LG için tam bir fiyasko olarak sonuçlandı. LG G6 ise tasarım olarak modüler değil ancak LG G5’i de oldukça andırıyor.

LG’nin 2.5D adını verdiği ekran ile oldukça övünüyor. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi ekran piyasasını şuan elinde tutan firma Samsung Display. LG’nin ürettiği 2.5D ekranda ise cam panel boydan boya uzuyor ve çerçeve kısmını neredeyse yok ediyor. Bu da telefon-ekran oranını oldukça arttırmaya yarıyor. Ayrıca ekranın telefona bağlantı izleri de neredeyse belli olmuyor.

Ayrıca çıkan raporlara göre LG G6’da su ve toz geçirmez özelliğe sahip olacak. Ayrıca hızlı şarj özelliği geleceğine de kesin gözüyle bakabiliriz. Çünkü LG’nin en büyük rakibi olan Samsung ile mücadele etmesi için bu özellikleri yeni amiral gemisine koyması şart.

Yorum Yapın, Değer Katın: