LG G6 Ekran Oranı Göz Dolduruyor!

0
398
lg-g6-gorsel

LG, yeni amiral gemisi LG G6‘yı 27 Şubat MWC 2017(Mobil Dünya Kongresi)’nde tanıtacak. LG’nin son modeli G5’in özellikle modüler yapıda olmasından dolayı oldukça fazla eleştiri almıştı. LG’de bu anlayıştan vazgeçerek LG G6’da modüler anlayıştan vazgeçti.

Baktığımız zaman iki yıldır çıkardığı modeller ile fazlasıyla eleştiri alan LG, bu sefer bu şanssızlığını yıkıp başarıyı tekrardan yakalamanın peşinde.

Xiaomi Mi Mix, geçtiğimiz yıl ekran kasa oranı ile büyük beğeni toplamıştı. Şimdi de LG’de benzer bir hamle yaparak, ekran telefonun neredeyse tamamını kaplayacak.

5.7 inç boyutunda olan ekran 9:18 ölçülerine sahip ve 1440×2880  çözünürlükte olacak. Özellikle LG tarafından yayınlanan basın davetiyesinde “Full Vision” sloganı ile dağıtması telefonun çerçevesiz olacağını gösteriyor.

lg-g6-basin-davetiyesi

LG, rakiplerinden geri kalmayarak LG G6 için IP sertifikası alarak su ve toza karşı dayanıklı bir telefon üretmiş olacak. Snapdragon 821 işlemci kullanılan telefonda ayrıca herkesin çok sevdiği USB Type-C bağlantısı bulunuyor.

27 Şubat tarihinde tanıtılacak olan LG G6, bakalım kullanıcılardan ve eleştirmenlerden nasıl tepki alacak hep birlikte göreceğiz.

Yorum Yapın, Değer Katın: