LG G6 Renk Seçenekleri Ortaya Çıktı!

1
168
lg-g6

 MWC 2017 yarın itibari ile Barcelona’da başlıyor. Bu kapsamda daha önce paylaştığımız ve birçok özelliği ortaya çıkan LG G6‘da tanıtılacak telefonlar arasında yer alıyor. Bugüne kadar teknik ve tasarım açısından birçok sızıntısı çıkan telefonun son olarak da renk seçenekleri görüntülendi.

Özellikle akıllı telefonlar konusunda doğru tahminleri ve gerçek sızıntıları ile ün yapan @Evleaks, tarafından paylaşılan son görsele göre LG G6, dört farklı renk seçeneği ile kullanıcılar ile buluşacak.

lg-g6

Ortaya çıkan görsele göre LG G6’nın mistik beyaz, astro siyah ve buz platinyum olarak adlandırılan renk seçeneklerini görebiliyoruz. Bundan önceki amiral gemisi olan LG G5’nin modüler tasarım anlayışından vazgeçen LG, cihazın arka kısmında çift kamera ve parmak izi sensörü ile görücüye çıkacak. Modüler bir yapıda olmayan LG G6, diğer rakipleri gibi suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikasına sahip olacak ve bu sayede rakipleri ile arasında açılan farkı kapatmayı hedefliyor.

LG G6’nın özellikle 125 derece kayıt yapabilen çift kamerası, alışılmışın dışında en boy oranına sahip olan ekranı ve 5.7 inçlik boyutu ile teknoloji severleri oldukça tatmin edici özelliklere sahip olacak.

1 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: