LG G6 Tasarım Çizgileri Ortaya Çıktı

0
161
wp-1484902928909.png

LG‘nin modüler yapılı telefonu G5’in başarısızlık ile sonuçlanmasından sonra LG, yeni amiral gemisi G6 için yoğun bir çalışmaya girdi.

Samsung’un amiral gemisi olacak Galaxy S8’in en büyük rakibi olacak olan LG G6’nın 26 Şubat tarihinde resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

LG G6’nın tasarım çizgileri ise Ghostek adlı firmanın LG G6 için tasarladığı koruyucu kılıfların görsellerini paylaşması ile ortaya çıktı. Sızdırılan görseller telefonun tasarımı hakkında fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

Oldukça ince bir tasarıma sahip olan telefonun arka kamerası ve parmak izi okuyucusunun yerine baktığımızda önceki modellere göre tasarım çizgilerini koruduğunu görüyoruz.

Daha önce LG tarafından yapılan açıklamaya göre LG G6’da modüler bir tasarım olmayacağı zaten açıklanmıştı. Çıkan söylentilere göre LG G6’da 2880 x 1440 çözünürlükte bir ekran ve metal bir kasa kullanıcıları bekliyor olacak.

Suya dayanıklı olarak çıkacak olan LG’nin yeni amiral gemisi, Snapdragon 835 işlemci ve en az 4GB RAM kullanacağı belli olan detaylar arasında yer alıyor.

Yorum Yapın, Değer Katın: