LG G6 Tasarım Videosu İle Karşınızda!

0
340
lg-g6-2

LG‘nin mevcut amiral gemisi olan G5‘in modüler yapıda olması kullanıcılar tarafından ilgi görmedi ve G5, LG için bir fiyasko haline geldi. Şimdi ise yeni amiral gemisi olacak akıllı telefonu üzerinde çalışan LG, modüler yapılı akıllı telefon anlayışını raflara kaldırarak yeni bir tasarım anlayışını benimseye karar verdi.

lg-g6

LG G6 için ortaya çıkan ve render görüntülerden oluşan videodan da anlayabileceğimiz gibi telefon modüler yapıdan tamamen arındırılmış şekilde karşımıza çıkıyor. Bu şekilde ki tasarım anlayışı telefona daha elit bir hava katmış.

lg-g6-1

Bu tasarım değişikliği, LG’nin kullanıcılardan gelen tepkileri oldukça önemsediğini gösteriyor. Çünkü LG G5 ilk çıktığında yapılan tanıtımda bundan sonra telefonların modüler yapıda olacağı ve bu modülerliğin geliştiricileği anlayışında olan bir LG vardı.

Ortaya çıkan render görüntülerden anlayacağımız üzere LG G6’nın USB Type-C girişi cihazın alt kısmında kulaklık girişi ise telefonun üst tarafında yer alıyor. Son zamanlarda akıllı telefon üreticilerin vazgeçilmezi haline gelen çift kamera özelliğini LG G6’da taşıyacak. Şuana kadar LG’nin diğer teknik özellikleri hakkında kesinleşmiş bilgiler bulunmuyor. Aşağıda yer alan tasarım videosunu izleyin ve görüşlerinizi bizimle paylaşmanız için sizi video ile baş başa bırakıyoruz 🙂

Yorum Yapın, Değer Katın: