LG G6’da 3.5 mm Kulaklık Girişi Yer Almayacak!

0
183
LG-G6-Kulaklik-Girisi

2017’de gelecek olan amiral gemileri için söylentiler gelmeye devam ediyor. Şüphesiz önümüzdeki yıl için merak edilen amiral gemilerinden birisi de LG’nin G6’sı. Eğer iddialar doğru ise LG’nin önümüzdeki yıl kullanıcılarını baya bir şaşırtacağını söyleyebiliriz.

LG G6’nın 2017’nin ilk çeyreğinde tanıtılması bekleniyor. Şirket en yeni amiral gemisinde agresif değişikliklere hazırlanıyor gibi duruyor. Apple’ın iPhone 7 ile başlattığı 3.5 mm kulaklık girişini kaldırma modasına LG’nin de uyması söz konusu. Eğer bu iddia doğru ise LG G6’da standart 3.5 mm kulaklık girişi yer almayacak.

Bir diğer söylenti ise modüler yapı üzerine. LG’nin bunu hemen hemen sıfıra indirgemesi, hatta ve hatta çıkarılabilir pil olayını da bitirmesi konuşuluyor. Ayrıca şirketin önceki modellerde kullandığı gövde üzerindeki cam malzeme yerine metal muhtemelen alüminyum bir kasa kullanması da gelen bilgiler arasında.

Tüm bu bilgilerin şirket içi ve tedarikçi kaynaklarına dayandırıldığını belirtelim. Bu yönü ile belirtilen bu detayların gerçekleşmesi veya gerçekleşmemesi mümkün. Hali hazırda şirketin 2017’nin ilk çeyreği içerisinde yeni amiral gemisini tanıtacağı düşünüldüğünde, şirketin henüz fazlaca vaktinin olduğu açık. Hal böyle olunca planlarda değişiklikler yapılabilir ama son gelen bilgiler bu şekilde.

Yorum Yapın, Değer Katın: