LG G6’nın Fotoğrafı Ortaya Çıktı!

1
315
lg-g6

LG severlerin merakla beklediği LG G6‘nın gerçek bir fotoğrafı yayınlandı ve LG, telefon ile ilgili bazı resmi açıklamalar yaptı.

LG’nin kısa bir süre içerisinde yayınlaması beklenen G6’nın kasa ekran oranı çıkan fotoğrafa göre yüzde 90 seviyelerinde. Telefonun sadece üst kısmının yer aldığı fotoğrafta telefonun ön tarafı tamamen camdan oluşuyor diyebiliriz.

Ayrıca LG yaptığı açıklamada telefonun ekranın 5.7 inç büyüklükte Quad HD LCD olacağını ve daha önce görmeye çok alışkın olmadığımız 18:9 en boy oranında olacağını resmi olarak doğruladı. LG G5’den sonra modüler yapıdan vazgeçilen telefonda LG G6’da 3.5mm kulaklık girişi bulunuyor ve çıkarılabilir bataryası bulunmuyor.

 

Donanımsal olarak baktığımızda iris tarayıcılı bir ön kamerası bulunması muhtemel olan telefon su geçirmez bir yapıda. 6 GB RAM kullanılacak telefon için daha önce ortaya çıkan bilgilere göre Qualcomm Snapdragon 835 işlemci kullanılacaktı. Ancak son çıkan söylentilere göre Samsung’un ambargosu yüzünden LG, bu işlemciyi kullanamayacağı çıkan söylentiler arasında yer alıyor.

LG’nin 26 Şubat 2017 tarihinde yapacağı etkinlikte tanıtacağı telefonda ısınma probleminin önüne geçmek için de ısı boruları kullanacak.

 

 

1 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: