LG G6’nın Tasarımı Tamamen Ortaya Çıktı!

0
353
lg-g6

LG, özellikle son amiral gemisi olan modüler yapıdaki LG G5’de hayal kırıklığı yaşamıştı. Satışlarının düşmesi ve modüler yapılı telefonun oldukça fazla eleştiri almasından dolayı LG, modüler yapı anlayışından en azından şimdilik vazgeçti.

lg-g6

LG’nin Mobil Dünya Kongresi(MWC 2017)’de tanıtacağı yeni amiral gemisi hakkında bu zamana kadar birçok detay ortaya çıkmıştı. Son olarak ortaya çıkan bir sızıntıya göre LG G6’nın tasarımı tamamen ortaya çıktı. Özellikle cihazın arka tarafında göreceğimiz fırçalanmış metal tasarım oldukça hoş bir görüntü sağlamış.

lg-g6-1

Daha önce çıkan sızıntılarda da LG G6, cam tasarımı ile karşımıza çıkmıştı. Bu sızıntıdan sonra LG G6, bir önceki model olan LG G5’deki gibi farklı tasarım anlayışları ile kullanıcılar ile buluşacak. Bir bakıma bu anlayış kullanıcıları belli kalıplara sokmuyor ve isteyen kendi tarzına göre bir model seçebiliyor. Bu konuda LG’yi taktir etmemek elde değil.

lg-g6-2

Bu ayın sonunda tanıtılacak olan LG G6 hakkında daha detaylı bilgilere MWC 2017‘de yapılacak olan etkinlikten sonra ulaşacağız.

Yorum Yapın, Değer Katın: