LG V30 Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı!

0
269
lg-v20

LG‘nin LG V20 modelini çıkarmasının üzerinden çok da zaman geçmemesine rağmen önümüzdeki yıl tanıtılması beklenen LG V30 ile ilgili söylentiler ortaya çıkmaya başladı. Özellikle Android dünyası için yaptığı Twitter paylaşımları ile ün yapmış ve oldukça doğru tahminlerde ve açıklamalarda bulunan Evleaks, son olarak da LG V30 ile ilgili detayları ortaya çıkardı.

Geçtiğimiz günlerde çıkan haberlere göre LG V30 ile birlikte LG V10 ve LG V20’de olan ikinci ekranın tarihin kalıntıları arasında yer alacağı söyleniyordu. Ancak Evleaks‘in yaptığı açıklamalar hiç de bu yönde değil. Yapılan açıklamaya göre çift ekran LG V30’da da yer alacak. Tabi ki alışıla gelmiş şekilde değil daha farklı yapı da ve yenilikler ile birlikte gelecek.

Şuana kadar sadece ikinci ekran ile ilgili bilgileri ortaya çıkan LG V30’un ilerleyen günlerde diğer özellikleri de yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır. LG V30’un çıkması için daha uzun denilebilecek bir süre olduğunu düşünürsek daha çok detay ortaya çıkacaktır.

*Haber görseli LG V20’ye aittir.

Yorum Yapın, Değer Katın: