LG Yeni Akıllı Saatlerini Tanıtmaya Hazırlanıyor

0
80
lg-akilli-saat

Apple Watch ile akıllı saat pazarına sonralardan giriş yapan Apple, beklentileri yükseltmiş ve kısa sürede piyasanın hakimi konumuna yükselmişti. Elbetteki LG, Samsung gibi üst segment giyilebilir cihaz üreticileride bunun ardında kalmayarak peş peşe eşsiz cihazlarını piyasaya sürdüler ve her geçen yıl yükselen çizgi ile sürmeye devam ediyorlar.

LG en son Urbane 2nd Edition ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi de isim haklarını aldığı Watch Style, Watch Pro, Watch Sole ve Watch Force olmak üzere dört yeni akıllı saat ile gelmeye hazırlanıyor. Urbane serisi akıllı saatleri ile zaten belli bir oranda başarı elde eden LG’nin böylece akıllı saat piyasasında olan hakimiyetini arttırabileceği tahmin ediliyor.

Elbetteki şirketim isim hakkı almış olması kesinlikle bu isimde akıllı saatlerle karşımıza geleceği anlamına gelmiyor ancak yeni planların olduğu açık. Eğer şirket beklenildiği gibi bir adım atarsa, her tarzda ve her kesime hitap eden akıllı saatler ile yeniden “merhaba” diyecek gibi duruyor.

Şimdilik LG’nin akıllı saat planlarıyla ilgili başka bir şey bilinmiyor. Zaten geliş oldukça sizlerle paylaşıyor olacağız, bizi takip etmeye devam edin.

Yorum Yapın, Değer Katın: