Mavi Galaxy S7 Edge’ler Geliyor

0
104
blue-galaxy-s7-edge-mavi

Güney Koreli dev akıllı telefon üreticisi Samsung, Galaxy Note 7‘de yaşadığı talihsizliklerden sonra tekrar markanın amiral gemisi konumuna geçen Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerini gündemde tutmaya çalışıyor.

Geçtiğimiz günlerde gelen bir güncelleme ile aslında Galaxy Note 7 için geliştirilen ancak o kadar çalışmanın boşa gitmemesi için Galaxy S7 kullanıcılarına gelen Always On yani Ekran Her Zaman Açık Özelliği, Galaxy S7 modellerini tekrar gündeme taşımıştı.

Samsung, şimdi ise farklı bir yenilik olarak Galaxy S7 modellerine farklı bir renk seçeneği getirmeye hazırlanıyor.

Mavi Galaxy S7 Edge satışa sunuluyor!

blue-galaxy-s7-edge

Galaxy Note 7’de yer alan Blue Coral yani mavi renk seçeneği kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmiş ve ilgi görmüştü. Kullanıcılardan gelen tepkiyi önemseyen Samsung, tekrar amiral gemisi konumuna geçen Galaxy S7 Edge modeline mavi renk getireceği söylentiler arasında yerini almıştı, son çıkan sızıntılar ile de bu doğrulandı.

İlk olarak Mavi Galaxy S7 Edge, sadece Amerika’nın en büyük operatörü olan Verizon için özel olarak üretilecekti ancak gelen yoğun talep doğrultusunda, Samsung’un 5 Kasım‘da Singapur‘da 32 GB depolama kapasiteli mavi Galaxy S7 Edge’yi 800 dolarlık fiyatı ile satışa çıkaracağı ortaya çıktı.

Galaxy S7 Edge’ye gelen bu yenilik ile global pazarda bir süre daha adından söz ettireceği kesinleşmiş oldu.

 

Yorum Yapın, Değer Katın: