Meizu M5c Tüm Özellikleri İle Karşınızda!

0
164
meizu-m5c

Özellikle fiyat-performans ilişkisi içerisinde ürettiği akıllı telefonlar ile tanınan Meizu firmasına ait yeni bir orta seviye telefonun tanıtımı gerçekleşti. Polikarbon gövdeden oluşan ve M5c ismi ile sahnelerde yer alacak telefonun 5 farklı renk seçeneği bulunuyor.

5 inç büyüklüğünde 720p çözünürlükte ekranı bulunan telefonun gücünü 1.3 GHz hızında çalışabilen işlemciden ve 2 GB RAM‘den alıyor. 16 GB dahili depolama kapasitesi bulunan telefonun tasarımı özellikle iPhone modellerini oldukça andırıyor diyebiliriz.

8.3 mm kalınlığa sahip olan Meizu M5c’nin ağırlığı ise 135 gram olarak belirtilmiş. 5 megapiksel çözünürlükte ön kamerası bulunan telefonun arka kamerası ise f/2.0 diyafram açıklığında ve 8 megapiksel çözünürlüğe sahip.

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi siyah,altın,mavi,kırmızı,pembe olmak üzere 5 farklı renk seçeneği bulunan telefon, orta seviye telefon tercih edecek kullanıcılar için bir alternatif olabilir.

meizu-m5c-renkler

Yurt dışı satış fiyatı 275 dolar olarak belirlenmiş olan Meizu M5c’nin ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı konusunda ise şimdilik bir detay bulunmuyor.

Telefonun satışa sunulacağı ülkeler ise şu şekilde;

İspanya,Ukrayna,Rusya,Myanmar,Yeni Zelenda,Brunei,Kamboçya,Belçika,Brezilya ve Avusturya olarak belirlenmiş durumda. Telefonun ülkemize gelmesi durumunda sizler ile en kısa sürede paylaşacağız.

Yorum Yapın, Değer Katın: