Motorola, Yeni Telefonlarını Mobil Dünya Kongresi’nde Tanıtacak mı?

0
86
motorola-android

Mobil Dünya Kongresi(MWC) 2017, 27 Şubat- 2 Mart tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenecek.

Bir çok teknoloji devi bu etkinlikte yeni akıllı telefonlarını ile boy gösterecek ve lansmanlarını gerçekleştirecek. Ancak Motorola‘nın bu etkinlikte yeni bir telefon açıklayıp açıklamayacağını belli değildi. Ortaya çıkan basın davetiyesi ile bu soru açıklığa kavuşmuş oldu.

Motorola, MWC 2017 etkinliğinde duyurusunu gerçekleştireceği Hello Moto etkinliğini 26 Şubat‘ta yani fuardan bir gün önce olarak karar almış.

hello-moto

 

Hangi telefonları duyuracağını tabi ki açıklamayan Motorola, etkinlik hakkında detay paylaşmadı. Ancak Motorola’nın amiral gemisi olacak Moto G5 Plus muhtemelen bu etkinlikte duyurulmayacak. Çünkü teknoloji devi, amiral gemisi niteliğinde olan telefonlarını pazarlama stratejisi olarak yılın bu zamanlarında duyurmamayı tercih ediyor.

Ancak Motorola’nın bir sürpriz yapıp G5 Plus’ı duyurma ihtimali de tabi ki var. G5 Plus’ın ortaya çıkan teknik özelliklerini hatırlayacak olursak, Qualcomm Snapdragon 625 işlemci kullanacak telefon ve performans 4GB RAM ile desteklenecek. 5.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü bir ekrana sahip olacak.

32 GB dahili hafıza ile kullanıcılarla buluşması beklenen telefonun microSD kart desteği sunup sunmayacağını ise henüz bilinmiyor. 3080 mAh batarya ile güç bulacak telefon, Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

Yorum Yapın, Değer Katın: