Nokia’nın Yeni Telefonu D1C’nin Gerçek Görüntüleri Ortaya Çıktı!

0
207
Men are silhouetted against a video screen with an Nokia logo as he poses with an Nokia Lumia 820 and Samsung S4 smartphones in this photo illustration taken in the central Bosnian town of Zenica
Men are silhouetted against a video screen with an Nokia logo as he poses with an Nokia Lumia 820 and Samsung S4 smartphones in this photo illustration taken in the central Bosnian town of Zenica, August 14, 2013. REUTERS/Dado Ruvic (BOSNIA AND HERZEGOVINA - Tags: BUSINESS TELECOMS)

Dün paylaştığıız haberde render görüntüleri çıkan Nokia‘nın Android işletim sistemli yeni telefonunun gerçek görüntüleri de ortaya çıktı.

Akıllı telefon piyasasına uzun bir aradan sonra tekrar giriş yapan Nokia, D1C ismini verdiği yeni telefonunu buradan ulaşabileceğiniz haberde render görüntüleri ortaya çıkmıştı.

img_1803

Oldukça sade bir tasarıma sahip olan ve düz bir kasa tipi ile kullanıcıları ile buluşacak olan D1C’nin kasasında ovallik de mevcut. Bugün ortaya çıkan kasa görüntülerinde ise iPhone 7‘de olduğu gibi anten çizgilerine sahip ve oldukça sağlam görünen metal bir kasaya sahip olacak.

img_1804

Özellikler ise beklenildiği gibi olacak. Özellikleri hatırlayacak olursak Android 7.1 işletim sistemi ile gelecek olan telefonda, Qualcomm Snapdragon 821 yonga seti bulunan telefonda,  Adreno 530 grafik birimi yer alıyor ve 3 GB RAM ile destekleniyor.

Akıllı telefon piyasasına iyi bir giriş yapmak isteyen Nokia, Microsoft’tan bağımsız olarak yaptığı D1C ile başarılı olmasını umut ediyoruz. Yıllarca bir çok kullanıcının gönlünde taht Nokia, piyasada iyi yerlere gelmeyi hakediyor. 2017 yılının ortalarında çıkacak olan telefonun tam çıkış tarihi ve detayları ortaya çıktıkça sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Yorum Yapın, Değer Katın: