Nougat İle Birlikte SwiftKey De Kendini Yeniledi!

0
123
nougat-ile-birlikte-swiftkey-de-kendini-yeniledi
nougat-ile-birlikte-swiftkey-de-kendini-yeniledi

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda, yazı yazmanın keyfini yaşayanlara dair bir haber ve bilgi vermek istiyoruz. Bildiğiniz gibi Android işletim sistemine sahip cihazlar için özel olarak tasarlanan ve hata ayıklama özelliği ile bilinen bir klavye seçeneği var.

Yani SwiftKey uygulamasını cihazınıza indirerek, farklı bir yazı formu oluşturabilirsiniz. Bildiğiniz gibi (hatta göreceğiniz gibi diyelim) Android 7.0’da klavyenin arka planına görsel ekleyebiliyoruz. Bu sayede daha rahat bir çalışma ortamı oluşuyor. Yani ekstra bir şey yapmadan görsel konusunda renkli bir yazı keyfi sağlayabiliyor bize. Ama bu konuda SwiftKey ile uyumlu bir seçenek de oluşacak gibi. Çünkü SwiftKey uygulaması kendini Android 7.0 ile uyumlu hale getirdi ve görsel renklendirmesine ek olarak, temalar da güncellendi.

İlk dönemler Android tarafındaki kişiselleştirilebilir ve kolay yazma imkanı sunan klavyeleri ile popülarite elde eden SwiftKey, iOS tarafında üçüncü parti klavye desteğinin gelmesiyle beraber hem iOS hem de Android tarafının sevilen klavye uygulamaları arasında yer almaya başladı.

Microsoft’un satın almasından sonra gelişim sürecine devam eden SwiftKey klavye uygulaması, Android tarafında yeni güncelleme ile yeni klavye tasarımları yayınladı. Şayet yazı yazma konusu ile ilgiliyseniz, sizler de hızlı bir şekilde uygulamayı indirebilir ve detaylarını inceleyebilirsiniz.

Yorum Yapın, Değer Katın: