OnePlus’tan Yüksek Performanslı Yeni Bir Telefon

0
115
one-plus-3t

Qualcomm tarafından OnePlus‘ın yeni akıllı telefonu OnePlus 3T‘nin Snapdragon 821 işlemci ile geleceği doğrulandı.

Mobil işlemci denildiği zaman artık akıllara gelen ilk firma olan Qualcomm, fiyat ve performans düşünüldüğü zaman oldukça ilgi çekici olan ve yüksek satış rakamlarına ulaşan OnePlus’ın en yeni akıllı telefonu OnePlus 3T ile ilgili bir açıklama yaptı.

Daha önce çıkan bilgilere göre de OnePlus 3T’nin Snapdragon 821 işlemci ile çalışacağı söyleniyordu ancak Qualcomm tarafından resmi açıklama ile bu sızıntılar ne kadar doğru olduğu görülmüş oldu. Kısaca One Plus 3T, şuan da piyasanın en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 821 ile kesin olarak geliyor.

Peki OnePlus 3 ve OnePlus 3T arasında ne farklar var?

Baktığımız zaman her iki cihaz da benzer bir tasarım ile geliyor. OnePlus 3T, OnePlus 3’e nazaran daha güçlü bir işlemci ile geliyor ancak bu iki model arasında çok da performans farkı yaratacak diyemeyiz. Diğer bir yandan OnePlus 3T’nin, daha iyi bir kamera ve daha yüksek kapasiteli bir batarya ile geleceği çıkan söylentiler arasında yerini koruyor. Ancak söylenenlere göre iki cihaz arasındaki fiyat farkı 80 dolar seviyelerinde. İlerleyen günlerde kesin olarak göreceğimiz şey ise aradaki fiyat farkına OnePlus 3T almaya değer mi? Yoksa OnePlus 3, fiyat performans ilişkisi içindeki liderliğini devam ettirecek mi?

Yorum Yapın, Değer Katın: