Parlak Siyah (Glossy Black) Galaxy S7 Edge Sızdırıldı!

0
144
simsiyah-galaxy-s7-edge

Son birkaç haftadır konuşulan ve Samsung’un satışı teşvik etmesi için Galaxy S7 Edge için planladığı yeni renk seçeneği ile ilgili detaylar belli oldu. Parlak Siyah (Glossy Black) bir diğer deyiş ile Simsiyah Galaxy S7 Edge’ye ait fotoğraflar, popüler sosyal paylaşım sitesi Weibo’da paylaşıldı.

Samsung’un bu adımı Simsiyah renk seçeneği ile gelen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın ardından atması, rekabet edebilme gücünü arttırmak için yaptığı şeklinde yorumlanıyor. Şirketin Note 7 vakası sonrası tüm dikkatini Galaxy S7 Edge ve Galaxy S7’ye verdiği malumunuz.

Şimdi Weibo sayesinde Parlak Siyah Galaxy S7 Edge’ye önceden bakabiliyorsunuz. İşte o sızdırılan fotoğraflar;

simsiyah-galaxy-s7-edge

parlak-siyah-galaxy-s7-edge

SamMobile tarafından da doğrulanan bu iddia, gelecekte yeni renk seçeneği ile Galaxy S7 Edge’nin görüleceğini gösteriyor. Daha önce Mavi (Coral Blue) Galaxy S7 Edge’leri getiren şirketin Parlak Siyah (Glossy Black) renk seçeneğini getirmemesi için sanıyoruz ki hiçbir sebep yok.

Yeni Parlak Siyah (Glossy Black) renk seçeneği ile Galaxy S7 Edge’nin ne zaman lanse edileceği ve herhangi bir fiyatlandırma farkının olup olmayacağı şimdilik belirsiz.

Yorum Yapın, Değer Katın: